Een ongelooflijk sterke docent. Mijn hoge score is niet uit luiheid, maar oprechtheid.
Ik dacht dat ik al behoorlijk zaken kon presenteren voor een groot publiek, maar eigenlijk baseer je je op je intuïtie. Met deze opleiding krijg je concrete tips en werkpunten die je onmiddellijk kan toepassen.
Zeer leerrijke en toffe opleiding die ik iedereen kan aanbevelen die voor een publiek moet praten. Top!
Dankzij de opleiding van Klein Barnum, heb ik meer vertrouwen opgebouwd en sta ik sterker in mijn schoenen om te presenteren.
Direct oefenen, goede opbouw van de 2 dagen, zeer ervaren lesgever brengt het om zo'n manier dat wij allemaal meedoen.
Durf te proberen en leer uit je fouten
Grensverleggende workshop gebracht door zeer ervaren en sympathieke lesgever.
De ervaring vanuit het theater geeft de opleiding op alle vlakken een speciale en gemoedelijke sfeer. Het is fijn om vanuit een andere invalshoek te werken.
Tijdens de training van Paul ‘spreken in het openbaar’ ben ik in 2 dagen tijd gegaan van het gevoel: ‘ik zie een beetje op tegen spreken voor een groep’ naar ‘ik vind het leuk om de connectie met mijn publiek te voelen en het verhaal te brengen’.
De vaardigheid wordt aangeleerd door relatief eenvoudige technieken aan te leren die een wereld van verschil maken. Maar vooral ook: door het te doen! Geen oeverloos aanbrengen van modellen, maar het echte inoefenen.
Dit zou een standaard training moeten zijn binnen de DEME Groep. Alle grote sprekers zijn ook begonnen als nerveuze beginnelingen.
Heel praktische, toepasbare technieken. Plezante en (inter)actieve sfeer.
Spreken in het openbaar kan een verrijking worden na opleiding door Klein Barnum.
Ik vond de theatermethode erg effectief! Het was een uitdaging, maar dat is waar het bij echt leren om gaat.
De docent past toe wat hij onderwijst.
De opleiding maakt zijn belofte helemaal waar!
Jezelf zijn is je grootste troef als spreker.
Uitstekende docent die met veel passie en betrokkenheid de opleiding verzorgde. Zeer praktisch programma en gelijke aandacht aan alle deelnemers.
Presentatietechnieken geeft je concreet toepasbare tips die je inoefent in veilige omgeving.
Korte theorie gevolgd door oefening in de praktijk. Zeer beknopte syllabus met enkel kernwoorden, die echter onmiddellijk doen nadenken over valkuilen en specifiek te gebruiken technieken.
Heel concrete, toepasbare tips. De korte presentaties die de deelnemers voortdurend mogen geven; je leert veel uit zowel je eigen presentatie als die van anderen.
Een enorm leuke, interactieve en enthousiaste tweedaagse opleiding die niet verveelt maar enkel boeit!
Ik dacht bij aanvang eerst, oei, wat een kleine groep om te leren spreken voor publiek, we waren met 5 in totaal, maar door opstelling stoelen had je bij het oefenen evengoed de indruk van een \'zaal\': wat gelijk het sterkste punt was: veel kunnen oefenen en daarbij van Paul Carpentier veel feedback gekregen, en dus veel geleerd...
Van gesprekstechniciteit tot pure gesprekspsychologie
De aanpak vanuit de acteurswereld boeit me enorm en maakt de cursus en de leerstof veel echter en beter toepasbaar. Wat aangeleerd wordt, komt naturel over.
De interactiviteit. Het oefenen. De professionaliteit van de trainer.
Dankzij de cursus van Klein Barnum gaat deze materie echt leven en heb ik zeer concrete handvaten gekregen om een betere spreker te worden.
To the point, heel toepasbaar, samengevatte tips, kleine groepjes.
Je krijgt een deel handige handvatten aangereikt die je meteen kan toepassen, je ervaart meteen de positieve verandering.
Hands on training met concrete handvaten die onmiddellijk in de dagdagelijkse professionele context ingezet kunnen worden.
Paul past zelf toe wat hij verkondigt, de vele oefeningen en kleine groep maken het bijna een persoonlijke coaching.
Spreken voor publiek is het "samen denken" organiseren!
Duidelijk overbrengen van de materie.
Dit had ik 20 jaar eerder moeten doen! Kon ik de klok maar terugdraaien en mijn loopbaan nog eens overdoen met de tips uit deze tweedaagse. Ik start alvast aan een inhaalbeweging.
Echt een zeer goeie opleiding (uiteraard met kleine groep, was bijna individueel)
Onmiddellijk bruikbaar, instant resultaat!
De docent betrekt enorm zijn publiek en weet lang aandacht te houden; is gemotiveerd, 'echt', inspirerend ...; houdt van zijn materie en straalt dit ook uit ...; feedback is constructief en hij staat ook open voor reacties/opmerkingen vanuit het publiek.
Naast de vele nuttige tips & tricks gaf deze training me vooral de juiste mindset om - bij een volgende presentatie - met meer plezier voor het publiek te staan.
Je krijgt inzicht in je eigen positieve/negatieve kenmerken dmv continue interactie.
Sterk is ook het aanleveren van verschillende invalshoeken naar presentatietechnieken toe.
Met voorsprong de meest interessante vorming ooit, met tips die je meteen in je werk kan toepassen. Dankjewel!!
Een absolute must voor iedereen die wel eens converseert met een ander levend wezen.
Enthousiast gebracht, begrijpelijk, onderbouwd.
Veel oefeningen, veel feedback, veel mogelijkheden tot vragen stellen.
In een uur krijg je een aantal concrete tips mee om online spreken met meer impact te kunnen doen en besef van belang van vb subtaal, gebaren
Klein Barnum , oefenen in kleine groepen voor fijne inzichten voor grootse presentaties.
2 super leerrijke dagen! Je gaat naar huis met heel wat praktische tips en tricks waar je verder mee aan de slag kan. Applausje voor Paul!
Out of the box en praktische benadering van presenteren.
Previous
Next
Spreken in het openbaar
Laat je regisseren...
Tijdens deze workshop gooit de docent, als jouw persoonlijke regisseur, zijn theaterervaring in de strijd om de spreker in jou wakker te maken. Je werkt de hele dag aan concrete technieken, waarvan ook acteurs in het theater zich bedienen.
Beetje bij beetje verwerf je het inzicht en de vaardigheden om de interactie met je publiek bewust te controleren. Je wordt een denkend spreker, waarbij jouw authenticiteit en persoonlijkheid de belangrijkste criteria blijven.
Want dit is misschien nog het beste nieuws; je kan het leren.
Wat kan je verwachten?
Dag 1 - De bouwstenen
Je oefent op concrete, hanteerbare technieken. De individuele begeleiding en feedback garanderen een verbetering van jouw spreekvaardigheid.
- Aandacht voor lichaamstaal
- Werken op oogcontact
- Spelen met stilte en ritme
- Inbouwen van een verrassingseffect
- Aanpassen van toon en volume
- Originele invalshoek
Dag 2 - Intenties communiceren
Je leert de technieken van dag 1 te combineren, zodat je uiteindelijk je rol als spreker voor een publiek anders invult.
Je spreekt niet meer in woorden, wel in duidelijke ideeën en intenties die je met je publiek weet te delen, door:
- Het bewust controleren van subtekst (uitgesproken, en onuitgesproken boodschappen).
Nu je de sleutels in handen hebt om de rol van de verteller op te nemen, leer je meer externe elementen te beheersen:
- Powerpoint
- Omgaan met lastige vragen en situaties
Voor wie?
Neem nu de tijd voor deze verdiepende 2-daagse workshop indien je wil... spreken tijdens grote evenementen of bedrijfspresentaties, doceren, rapporteren aan een directiecomité, scoren bij klantenpresentaties...
Docenten
Paul Carpentier (NL, ENG), Jeanne Pennings (NL, ENG), Geert Vermeulen (NL, ENG), Oliver Darimont (FR) en Stéphanie Coerten (FR) hebben een jarenlange ervaring in volgende complementaire domeinen: acteren en regisseren in theater, presenteren, modereren van groepen in bedrijfstheater en communicatietrainingen.
Een open sessie bijwonen?
Klik hier om u in te schrijven.